کلینیک های ویژه شهید مطهری و امام رضا (ع) نام متخصصین جدید را به فهرست پزشکان خود افزودند1397-10-19

اقبال متخصصین به کلینیک های ویژه

کلینیک های ویژه شهید مطهری و امام رضا (ع) نام متخصصین جدید را به فهرست پزشکان خود افزودند

به گزارش روابط عمومی دکتر کاظم حسینی اصل فوق تخصص گوارش و کبد از این پس در شیفت عصر روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه در طبقه چهارم درمانگاه شهید مطهری به معاینه و مداوای بیماران می پردازد.

بنا به این گزارش نام خانم دکتر نسرین نامداری فوق تخصص هماتولوژی و سرطان نیز در فهرست شیفت عصر روزهای چهارشنبه و در طبقه چهارم  این درمانگاه درج شده است .

این گزارش حاکی است ، از هفته آخرآذرماه دکتر سید رضا موسوی جراح‌مغز و اعصاب ، عصر روزهای چهارشنیه در طبقه دوم همین درمانگاه به مداوای بیماریهای ستون فقرات خواهد پرداخت، همچنین دکترنیمادرخشان نیز با تخصص جراحی مغز و اعصاب از آغاز دی ماه در شیفت عصر روزهای یکشنبه و در طبقه دوم پذیرای مراجعان با بیماریهای ستون فقرات خواهد بود .

این گزارش همچنین می افزاید ، طبقه پنجم  کلینیک ویژه شهید مطهری نیز شاهد افزوده شدن نام خانم دکتر مرادی علمدار لو متخصص و جراح زنان و زایمان ، در شیفت عصر روزهای چهار شنبه ، از آغاز دی ماه است .

این گزارش به نقل از مسؤولین دفتر پرستاری افزوده است : طبقه ی ششم درمانگاه شهید مطهری نیز از نیمه دوم دی ماه میزبان دو نفر از استادان چشم پزشک است که به تازگی به لیست پزشگان افزوده شده اند

طبق گزارش رسیده از دفتر پرستاری ، دکتر کریم جوهری در شیفت صبح روزهای یکشنبه به معاینه بیماران شبکیه چشم می پردازد و دکتر علی عظیمی نیز در شیفت عصر روزهای چهارشنبه  پذیرای بیماران  آب مروارید چشم خواهد بود

این گزارش همچنین می افزاید : کلینیک ویژه امام رضا (ع) نیز نام متخصصین جدیدی را به فهرست پزشکان خود افزوده است .

بنا به این گزارش ، دکتر مهران کریمی و خانم دکتر روشن ضمیر به کلینیک ویژه امام رضا (ع) باز گشتند

دکتر مهران کریمی فوق تخصص خون اطفال از این پس در شیفت عصر روزهای شنبه تا سه شنبه در طبقه پنجم درمانگاه به معاینه و مداوای بیماران می پردازد.

این گزارش همچنین حاکی است نام خانم دکتر روشن ضمیر متخصص طب توانبخشی نیز در فهرست شیفت صبح روزهای دو شنبه وهمچنین  عصر روز های چهار شنبه در طبقه سوم درمانگاه درج شده است .

این گزارش نیز افزوده است ، از نیمه دوم دی ماه خانم دکتر رؤیا عبودی متخصص نوزادان  ، عصر روزهای سه شنیه در طبقه پنجم به مداوای بیماریهای نوزادان خواهد پرداخت.

 

 

 
آمار بازدید: 496,734          آخرین بروزرسانی: 1396-10-18