دسترسی کارکنان به انبار کلینیک ویژه بدون مصرف کاغذ ممکن شد .

hamed salehi

1397-10-8

حذف کاغذ از سیستم درخواست کالا

دسترسی کارکنان به انبار کلینیک ویژه بدون مصرف کاغذ ممکن شد .

به گزارش روابط عمومی ، از این پس ، با نصب نرم افزار خاص ، کارکنان بخش های مختلف درمانی و اداری کلینیک ویژه امام رضا(ع)و شهید مطهری برای درخواست کالا و یا خرید آن ، به تکمیل فرم های کاغذی ، نیازی نخواهند داشت  .

بنا به این گزارش با تصمیم و همت مدیریت این مركز و به منظور صرفه جویی درمصرف کاغذ ، تکریم بیش از پیش ارباب رجوع و‌نیز پیگیری بهینه و‌دقیق کالاهای موجود در انبار و‌توزیع شده به بخش های مختلف بهداشتی_ درمانی ، از آغاز دی ماه ، سیستمی الکترونیکی همراه با نرم افزار مربوطه بر صفحه رایانه های انبار و همچنین قسمت تدارکات این کلینیک ویژه ، نقش بست که با کوشش واحدI.T. بین تمامی واحد های هردو درمانگاه امام رضا(ع)و شهید مطهری به اشتراک گذاشته شد.

این‌گزارش حاکی است ؛  غلامرضا بلاغی ، مسئول انبار ، طی گفتگویی با روابط عمومی در این باره گفت : این سیستم از این پس نه تنها سبب تسهیل دریافت کالا از انبار خواهد شد بلکه برتعداد کالا های توزیع شده و موجودی ، و نیز ارسال به قسمتهای مختلف ، نظارت خواهد کرد ؛ وی اضافه کرد : این نرم افزار می تواند  پیگیرهای بعدی مسئولین ناظر را دقیق تر و سریعتر کند .

 وی اظهار امید واری کرد تا با نصب این نرم افزار ، شاهد رهگیری تمامی کالا ها و داروها ی اهدایی ، تا آخرین زمان رسیدن به دست نیازمند واقعی آن ، «برحسب منظورخیرین محترم» باشیم .

 

 

 
آمار بازدید: 496,754          آخرین بروزرسانی: 1396-10-18