باهنرنمایی فرزندان دیابتی و توضیحات مسئولین درجمع خیرین سلامت، خدمات بنیاد بوعلی بازنمایی شد1397-8-14

بازنمایی خدمات دیابت بوعلی

باهنرنمایی فرزندان دیابتی و توضیحات مسئولین درجمع خیرین سلامت، خدمات بنیاد بوعلی بازنمایی شد

به گزارش روابط عمومی، صبح روز شنبه دوازدهم ابان ماه، سالن اجتماعات غدیر درمانگاه امام رضا (ع) شاهدحضور خانواده ها و فرزندان مبتلا به دیابت بود که تحت پوشش بنیاد دیابت بوعلی بر بیماری خود پیروز شده اند .

بنا به این گزارش، در این جمع صمیمی و زیبا که با خواندن سرود جمهوری اسلامی از سوی این کودکان دیابتی آغاز شد دکتر محمد هادی ایمانیه، مشاور وزیر و‌دبیر هیات امنای بنیاد دیابت ضمن سخنرانی و تشکر از دکتر حسین مروج که باایجاد این سازمان مردم نهاد خدمت بزرگی به کشور کرده است،در مورد بیماریهای غیرواگیر توضیحاتی ارائه کرد و گفت که متاسفانه این بیماری تا سال ۲۰۵۰میلادی نیمی از مردم جهان را درگیر خواهد کرد .

وی با رضایتمندی از این نهاد ارزشمند، اظهار امیدواری کرد که تا سال آینده این سازمان مردم نهاد به یک N.G.O ی نمونه ی اول کشوری تبدیل  شود.

 دکترحسین مروج مدیر این بنیاد نیز با ارائه گزارش عملکرد سال97 به شیوه مراجعه مردم وروند انجام کار این بنیاد پرداخت و توضیحات مبسوطی ارائه کرد.

خانم فاطمه شرزه ای نیزکه مسئول کارهای حمایتی این بنیاد است در پایان با سپاس از اعتماد مردم به ذکر آمار مراجعین پرداخت و گفت که هم اکنون ۱۴۳نفر از افراد تحت پوشش این مرکز به حامی مالی نیاز دارند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
آمار بازدید: 496,758          آخرین بروزرسانی: 1396-10-18